Naše služby

Firma SIMACO sa zaoberá komplexnou úpravou pitnej a úžitkovej vody

S použitím najnovších technológií a postupov, s využitím kvalitných produktov od svetovo renomovaných výrobcov, dokážeme vodu upraviť nie len pre domácnosti, ale aj pre firemných zákazníkov požadujúcich úpravu vody vo väčšom množstve.

Ak používate vodovodné pripojenie alebo máte vlastný zdroj, ak používate vodu z prameňa, potoka, rieky, jazera alebo z mora, upravíme ju podľa Vašich potrieb.

Odstránime nie len vápnik, horčík, železo, mangán, vírusy a baktérie, ale aj dusičnany, pesticídy, amoniak a ťažké kovy, všetko aj pri vyšších prietokoch.

Zabezpečíme reverzné osmózy, výdajníky vody do firiem, vodné filtre, zmäkčovače vody, aj vysokoprietokové priemyselné stroje a filtračné systémy.

Zabezpečíme spotrebný materiál ako filtre, komponenty s aktívnym uhlíkom, spojky, hadice, mineralizátory, plnonerezové UV lampy, tabletovanú soľ a katex do zmäkčovačov, všetko aj pre Vaše prevádzkované zariadenia.

Zabezpečíme akýkoľvek rozbor vody.

To všetko v najlepších cenách. Pri väčšom odbere poskytujeme množstevné zľavy. Informujte sa na čísle 0905 442097, alebo e-mailovou správou na adrese simaco@simaco.sk. Naša informačná webstránka: voda.netcabinet.net

Zaujali sme vás? Ak máte záujem o naše služby, kontaktujte nás.

Napíšte čo chcete nájsť a potvrdte

Nákupný košík