fbpx
Náhradný filter pre ionizátor vody ALKASTREAM AOK-909

99,90 

SKU: AOK-9091

Náhradný filter k prístroju ALKASTREAM AOK-909.

- +
Add to Wishlist
Katalógové číslo: AOK-9091 Kategórie: Značka:

Náhradný filter pre ionizátor vody ALKASTREAM AOK-909

Špičkový 8-stupňový náhradný vodný filter pre prietokový ionizátor vody ALKASTREAM AOK-909, ktorý upravuje pH a ORP pomocou minerálov.

Výmena filtru je po prietoku 5.000 litrov vody, výrobca doporučuje výmenu po 6 mesiacoch používania. Výmena náhradnej vložky je veľmi jednoduchá. Ak potrebujete s výmenou pomôcť, stačí nás kontaktovať.

 

Pozrite si meranie pH a ORP vodovodnej vody a po úprave filtrom Alkastream AOK 909. Video sa načíta za pár sekúnd:

 

Ionizátor dokážeme napojiť aj na Vašu reverznú osmózu!
Spojením technológie reverznej osmózy s následnou ionizáciou, vzniká voda výnimočných vlastností a kvality. Reverzná osmóza navyše podstatne predlžuje životnosť filtra.

 

AKO FILTER A IONIZÁTOR VODY FUNGUJE?

ALKASTREAM AOK-909 je unikátne zariadenie, ktoré pomocou 8 vrstiev filtrácie a energizujúcich médií vytvára veľmi kvalitnú, zdravú a chuťovo vynikajúcu vodu. Proces je založený na vedecky preukázanom výskume Dr. Hidemitsu Hayashi z Japonska.

Popis jednotlivých vrstiev a ich funkcie:

  1. Neodymové magnetické pole stabilizuje ionizované náboje a znižuje veľkosť molekúl.
  2. Katalytický uhlík a KDF zlepšuje konečnú chuť a odstraňuje nechcené a nepriaznivé stopové prvky.
  3. Stopové minerály a infračervená keramika dodáva viac ako 70 prospešných stopových prvkov.
  4. Meracie médium vytvára antioxidanty a znižuje veľkosť molekúl vody a tým zvyšuje hydratáciu.
  5. Médium KDF a horčík s aktívnym uhlíkom odstraňujú ťažké kovy ako je olovo, ortuť a vytvára voľný vodík.
  6. Katalytický uhlík znižuje organické znečisťujúce látky, farbu, vôňu, chuť, pesticídy, THM, chlór a VOC.
  7. Iónová výmena média (schválené NSF) znižuje tvrdú vodu a neutralizuje fluorid. NSF je nezisková organizácia, ktorá propaguje a podporuje výskum a vzdelávanie v prírodných vedách.
  8. Keramická membrána zastaví všetky usadeniny a baktérie väčšie 0,2 mikrónu.

 


 

BENEFIT PÄŤ – Päť výhod zásaditej alkalickej ionizovanej vody.

 

1. Prírodný antioxidant.

NEGATÍVNE ORP (-150 -250 mV) – odkazuje na alkalickú vodu, obsahuje voľné elektróny, t.j. elektróny, ktoré možno umiestniť. Táto funkcia je veľmi účinná pri zneškodňovaní obzvlášť škodlivých voľných radikálov.

Je známe, že voľné radikály sú molekuly, ktorým chýba jeden elektrón. Sú tvorené prirodzene v tele pri metabolických reakciách. Určité množstvo voľných radikálov v tele je potrebné a prospešné. Chránia telo pred baktériami, vírusmi, ničia degenerujúce bunky. Problém začína, keď sa voľné radikály tvoria v prebytku. Aby voľné radikály získali chýbajúce elektróny, musia neustále napádať telá zdravých buniek, tým narúšajú jednotlivé bunky, orgány a ich správnu činnosť. Môžu začať nekontrolované chemické reakcie, ktoré podporujú patologický stav, sú dôsledkom vážnych ochorení, vrátane ochorení onkologických (rakoviny).

Zásaditá alkalická ionizovaná voda,  dodáva ľudskému telu dodatočné množstvo voľných elektrónov, ktoré sa viažu na voľné radikály. Vzhľadom na antioxidačné vlastnosti zásaditej vody sú tak chránené celé bunky, pričom sa posilňuje imunitný systém a organizmus.

2. Alkalické telo.

Alkalické pH 8,5 – 9,5 je pre telesné vnútorné orgány výraznou pomocou. Telo a krv novorodenca má pri narodení pH 7,45 a v tomto čase je najviac zásadité. Bohužiaľ, rastom a vývojom organizmu, kyslými stravovacími návykmi zásaditosť krvi klesá, akumulácia kyslého odpadu telo prekysľuje, s čím sa riziko ochorenia zvyšuje. Alkalické minerály potrebné na odkysľovanie môže telo doplniť len z potravy a tekutín.

Alkalické vody sú ľahko absorbované pri neutralizácii kyslého odpadu, pretože obsahujú ióny alkalických kovov (vápnik, horčík, draslík, sodík), ktoré telo prijme v najlepšej ionizovanej forme. Jedná sa aj o zriedenie iónov solí kyselín (chlór, síra, fosfor, atď). Preto pri požití alkalickej vody telo dostáva akýsi „koktail alkalických iónov“, ktorý v tele udržiava prospešné zásadité prostredie.

3. Priamo sa vstrebáva.

Molekuly vody sa združujú do „skupín“ a vytvárajú zhluky – klastre (predstavme si vaječný bielok vo vode). Alkalická ionizovaná voda obsahuje 5-6 molekúl, pričom bežná voda obsahuje 10 až 13 molekúl. Preto zásaditá voda okamžite prechádza cez bunkové membrány a je priamo zapojená do metabolických procesov. Alkalická voda tak ľahko prechádza do tkanív, odstraňuje nahromadené toxíny v organizme a rozpúšťa toxíny v najneprístupnejších miestach bunky, čím ju očisťuje. Zásaditá ionizovaná voda efektívne neutralizuje a skvapalňuje nahromadené odpady v tele, ktoré sa následne ľahko odstránia v obličkách a vylúčia von z tela.

4. Redšia krv

Alkalické povrchové napätie ionizovanej vody je takmer dvakrát nižšie ako má bežná voda a blíži sa povrchovému napätiu krvi. To znamená, že alkalická voda je „redšia“. Pamätajme si, že krv obsahuje až 90% vody a je ľahké pochopiť, že ak má telo dostatočný prísun alkalickej vody, krv je redšia. Toto je veľmi dôležitý rys, pretože telo krv zahusťuje, krvný obeh je ťažší, čo je spojené s rizikom vzniku krvných zrazenín. Pitím alkalickej vody, je krv prirodzene redšia.

5. Viac kyslíka

Zásaditej vode dominujú negatívne OH-ióny, sú to atómy kyslíka v molekulách vody. Preto pitie alkalickej ionizovanej vody udržuje v tele kyslík. Kde je kyslík, tam je životná energia. Metabolický proces do značnej miery závisí na tom, aké je prostredie, či je v ňom dostatok kyslíka. V prípade priebehu rozkladania sacharidov pri nedostatku kyslíka, sú tieto len čiastočne rozložené. Je veľmi dôležité vedieť, že onkologické ochorenie sa vyvíja v podmienkach, kde je nízky metabolizmus kyslíka s médiami a tvorí sa vo vysoko kyslom prostredí.

Za posledných 30 rokov prekvapili svet fascinujúce ukazovatele zdravia obyvateľstva Japonska a Južnej Kórey. V týchto krajinách je výrazné zavádzanie moderných bio-ukazovateľov zlepšenia kvality vody a technológií na jej úpravu. V Japonsku používa alkalickú ionizovanú vodu na každodenné použitie každá štvrtá rodina. Každý rok sa táto obrovská skupina spotrebiteľov zvyšuje o milión. Japonsko a Južná Kórea sú priekopníkmi v počte nemocníc, kde sa namiesto liekov a antibiotík, často používajú pre svoje nenahraditeľné liečivé a baktericídne vlastnosti charakteristické alkalické (zásadité) a acidické (kyslé) vody.

 

Prečítajte si viac na našom blogu o ionizovanej vode.

Hmotnosť 2 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte recenziu ako prvý “Náhradný filter pre ionizátor vody ALKASTREAM AOK-909”

Napíšte čo chcete nájsť a potvrdte

Nákupný košík