fbpx
HANNA HI96801 – Refraktometer pre analýzu cukrov

219,00 

SKU: HI96801

Robustný digitálny refraktometer HI 96801 je vode odolné prenosné zariadenie, ktoré využíva dlhoročné skúsenosti výrobcu analytických prístrojov HANNA Intruments. HI 96801 je optický prístroj, ktorý meraním indexu lomu stanovuje obsah cukru vo vzorkách.

- +
Add to Wishlist
Katalógové číslo: HI96801 Kategórie: Značka:

Robustný digitálny refraktometer HI 96801 je vode odolné prenosné zariadenie, ktoré využíva dlhoročné skúsenosti výrobcu analytických prístrojov Hanna instruments. HI 96801 je optický prístroj, ktorý meraním indexu lomu stanovuje obsah cukru vo vzorkách. Meranie indexu lomu je jednoduché a rýchle. Nakalibrujte prístroj destilovanou vodou a odmerajte Vašu vzorku. Behom niekoľkých sekúnd refraktometer odmeria index lomu vzorky a po prepočte zobrazí koncentráciu v stupňoch Brix.

HI 96801 je prenosný a preto je vhodný aj na meranie v teréne. Tento prístroj využíva medzinárodne uznávané metódy ICUMSA (International Commission for Uniform Methods of Sugar Analysis).

Teplota v (°C alebo °F) je zobrazená na duálnom displeji súčasne s nameranou hodnotou spolu s ďalšími užitočnými informáciami.

Informácie o objednávke:

HI 96801 je dodávaný s batériou a inštrukčným manuálom.

Hmotnosť 2 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte recenziu ako prvý “HANNA HI96801 – Refraktometer pre analýzu cukrov”

Napíšte čo chcete nájsť a potvrdte

Nákupný košík