Tester – kolorimeter HI701 pre voľný chlór

59,80 

SKU: HI701

Monitorovanie obsahu chlóru je rozhodujúce pri kontrole stavu bazénov, kúpeľov, ovocia a zeleniny, pitnej vody a pri dezinfekcii. Sledovaním tohoto parametra sa dá vyhnúť vážnym zdravotným a bezpečnostným rizikám.

- +
Add to Wishlist
Katalógové číslo: HI701 Kategórie: Značka:

Na dezinfekciu vody sa najčastejšie používa chlór. Monitorovanie obsahu chlóru je rozhodujúce pri kontrole stavu bazénov, kúpeľov, ovocia a zeleniny, pitnej vody a pri dezinfekcii. Sledovaním tohoto parametra sa dá vyhnúť vážnym zdravotným a bezpečnostným rizikám. Hanna testery HI 711 a HI 701 vypĺňajú miesto medzi jednoduchými chemickými testovacími sadami a profesionálnymi prístrojmi. Chemické testovacie sady nie sú veľmi presné, zatiaľ čo profesionálne prístroje môžu stáť aj pár tisíc eur a sú náročné na údržbu a kalibráciu.

Tieto testery sú veľmi skladné, ľahko sa zmestia do dlane alebo vrecka pracovného plášta. Sú vybavené prehľadným displejom a funkciou automatického vypínania, ktorá šetrí batériu. Meranie je veľmi jednoduché. V prvom kroku sa prístroj vynuluje so vzorkou vody. Potom sa pridá činidlo. Po premiešaní obsahu vložte vzorku do prístroja. Stlačte tlačítko a odčitajte nameranú hodnotu.

Informácie o objednávke:

HI 701 je dodávaný s meracími kyvetami s uzáverom (2), práškovým reagentom pre stanovenie voľného chlóru (6), batériou a inštrukčným manuálom.

Hmotnosť 1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte recenziu ako prvý “Tester – kolorimeter HI701 pre voľný chlór”

Napíšte čo chcete nájsť a potvrdte

Nákupný košík