fbpx
HANNA HI96822 – Refraktometer pre morskú vodu

219,00 

SKU: HI96822

Digitálny refraktometer HANNA Instruments HI 96822 je robustný, prenosný a vode odolný merač, ktorý meraním indexu lomu stanovuje salinitu v prírodných a umelých morských vodách, v oceánoch a v brakických vodách.

- +
Add to Wishlist
Katalógové číslo: HI96822 Kategórie: Značka:

Digitálny refraktometer HI 96822 je robustný, prenosný a vode odolný merač, ktorý meraním indexu lomu stanovuje salinitu v prírodných a umelých morských vodách, v oceánoch a v brakických vodách. Tento digitálny refraktometer eliminuje nepresnosti súvisiace s mechanickými refraktometrami a je prenosný a kompaktný pre použitie v laboratóriu a v teréne.

HI 96822 je optický merač, pre rýchle a jednoduché použitie. Prístroj nakalibrujte destilovanou vodou a vzorku jednoducho odmerajte.

Za pár sekúnd sú odmerané index lomu a teplota a sú premenené na jednu z troch jednotiek: Praktická salinita (PSU), salinita v parts per thousand (ppt), alebo špecifická gravitácia (S.G. (20/20)).

Salinita je kritická veličina v mnohých aplikáciách, ako je aquakultúra, environmentálny monitoring, aquária, odsoľovanie rastlín a mnoho ďalších. Doteraz sa salinita merala len pomocou mechanických zariadení ako napríklad hydrometre, alebo optické refraktometre, alebo konduktometre.

HI 96822 prináša jednoduché riešenie. Je to ľahký, jednoduchý, cenovo dostupný a veľmi presný merač.

Informácie o objednávke:
HI 96822 je dodávaný s batériou a inštrukčným manuálom.

Hmotnosť 2 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte recenziu ako prvý “HANNA HI96822 – Refraktometer pre morskú vodu”

Napíšte čo chcete nájsť a potvrdte

Nákupný košík