Tester – kolorimeter HI711 pre celkový chlór

59,80 

SKU: HI711

Monitorovanie obsahu chlóru je rozhodujúce pri kontrole stavu bazénov, kúpeľov, ovocia a zeleniny, pitnej vody a pri dezinfekcii. Sledovaním tohto parametra sa dá vyhnúť vážnym zdravotným a bezpečnostným rizikám.

- +
Add to Wishlist
Katalógové číslo: HI711 Kategórie: Značka:

Na dezinfekciu vody sa najčastejšie používa chlór. Monitorovanie obsahu chlóru je rozhodujúce pri kontrole stavu bazénov, kúpeľov, ovocia a zeleniny, pitnej vody a pri dezinfekcii. Sledovaním tohto parametra sa dá vyhnúť vážnym zdravotným a bezpečnostným rizikám. Hanna testery HI 711 a HI 701 vypĺňajú miesto medzi jednoduchými chemickými testovacími sadami a profesionálnymi prístrojmi. Chemické testovacie sady nie sú veľmi presné, zatiaľ čo profesionálne prístroje môžu stáť aj pár tisíc eur a sú náročné na údržbu a kalibráciu.

Tieto testery sú veľmi skladné, ľahko sa zmestia do dlane alebo vrecka pracovného plášťa. Sú vybavené prehľadným displejom a funkciou automatického vypínania, ktorá šetrí batériu. Meranie je veľmi jednoduché. V prvom kroku sa prístroj vynuluje so vzorkou vody. Potom sa pridá činidlo. Po premiešaní obsahu vložte vzorku do prístroja. Stlačte tlačítko a odčítajte nameranú hodnotu.

Informácie o objednávke:

HI 711 je dodávaný s meracími kyvetami s uzávermi (2), práškovými reagentami pre stanovenie celkového chlóru (6), batériami a inštrukciami.

Hmotnosť 1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte recenziu ako prvý “Tester – kolorimeter HI711 pre celkový chlór”

Napíšte čo chcete nájsť a potvrdte

Nákupný košík