fbpx
REVERZNÁ OSMÓZA 5-stupňová na demineralizovanú vodu

169,00 

SKU: RO5

Značková 5 – stupňová reverzná osmóza AQUAFILTER na demineralizáciu a deionizáciu vody.

Kartónový predaj bez montáže.

Vyrobené v E.U.

- +
Add to Wishlist
Katalógové číslo: RO5 Kategórie: Značka:

REVERZNÁ OSMÓZA 5-stupňová na demineralizovanú vodu

 

Osvedčená, rokmi preverená značková 5-stupňová reverzná osmóza na demineralizovanú vodu európskeho výrobcu AQUAFILTER, je najčastejšie používaná ako základná časť technológie na demineralizáciu a deionizáciu vody vo vysokej kvalite. Voda má po prietoku technológiou parametre veľmi podobné destilovanej vode. Dodávame rôzne zásobníky vody a množstvo demineralizačných jednotiek podľa potrieb a požiadaviek zákazníka. V technológii využívame čistý PURE PMB 101-2, čo je vysokokapacitná ionexová živica pozostávajúca zo zmesi silnej bázickej aniónovej živice typu I a gélovej silnej kyslej katiónovej živice na priame čistenie vody. Voda je po prietoku živicou pitná, no pre odstránenie minerálov nespĺňa nariadenie vlády SR pre pitnú vodu. V prípade potreby je doúprava na pitnú vodu možná.

Pre viac informácii, návrh technológie a cenovú ponuku nás môžte kontaktovať cez stránku , alebo na telefónnom čísle +421 905 442 097.

 

 

Pripojenie reverznej osmózy k rozvodu vody je 1/2″, vnútorný rozvod osmózy je riešený 1/4″ hadičkami. Spodné filtre osmózy sa skladajú z nádrže, filtračnej vložky, hlavy filtra s 1/4″ vstupom / výstupom a dvoch tesniacich O – krúžkov, ktoré zaisťujú maximálnu úroveň nepriepustného tesnenia. Reverznú osmózu charakterizuje posilnený štrukturálny dizajn, je vyrobená z najpevnejších materiálov a svojou odolnosťou je vhodná pre všestranné využitie.

 

Balenie reverznej osmózy obsahuje:

  • 20 mikrónový sedimentačný filter
  • filter s aktívnym uhlím
  • 5 mikrónový sedimentačný filter
  • osmotickú membránu Aquafilter 75
  • In-line aktívny uhlík AICRO
  • barel na vodu
  • rýchlospojky typu John GUEST
  • diely a súčasti na pripojenie

 

Diely sú kompatibilné so širokou škálou štandardných 10″ sedimentačných, uhlíkových a špecializovaných filtračných vložiek bežne dostupných na trhu.

Ak máte potrebné nástroje a ste primerane zručný, môžete si reverznú osmózu namontovať a do budúcna servisovať sami. Tu je voľne dostupné video v službe YouTube, kde si môžete postup montáže pozrieť. No ak si na montáž sami netrúfate, radi Vám s montážou a servisom zariadenia pomôžeme.  Montáž a servis reverzných osmóz zabezpečujeme v rámci celej Slovenskej republiky, po dohode aj v Českej a Maďarskej republike.

Servis zabezpečujeme aj pre nami nemontované zariadenia, reverzné osmózy a filtračné systémy. Stačí nás telefonicky kontaktovať a o všetko sa odborne postaráme.

 

Poslanie spoločnosti AQUAFILTER EUROPE

Poslaním spoločnosti je zvyšovať životnú úroveň zákazníkov poskytovaním čistej a zdravej vody. Ponúkame najmodernejšie priemyselné riešenia pre filtráciu vody s materiálmi. Sú šetrné k životnému prostrediu a nákladovo efektívne na riešenie prakticky akýchkoľvek problémov s kontamináciou vody. Ponúkame produkty pre: mikrofiltráciu, ultrafiltráciu, nanofiltráciu a RO filtráciu.

 

 

 

Filter a všetky jeho časti boli vyrobené v Európskej Únii.

 

Hmotnosť 13 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte recenziu ako prvý “REVERZNÁ OSMÓZA 5-stupňová na demineralizovanú vodu”

Napíšte čo chcete nájsť a potvrdte

Nákupný košík