fbpx
REVERZNÁ OSMÓZA 7-stupňová s UV lampou

336,00 

SKU: RO12

7-stupňová reverzná osmóza, kartónový predaj, bez montáže.

Osmóza je vhodná pre úpravu vody z vlastného zdroja, napr. zo studne.

Bio energy vklad na úpravu pH a ionizáciu vody v cene!

- +
Add to Wishlist
Katalógové číslo: RO12 Kategórie: Značka:

REVERZNÁ OSMÓZA 7-stupňová AQUAFILTER s UV lampou

 

Osvedčená, rokmi preverená značková REVERZNÁ OSMÓZA AQUAFILTER, 7-stupňová s doplnenou nerezovou  UV lampou na dezinfekciu vody.  Osmóza je vhodná aj pre úpravu vody z vlastného zdroja, napríklad pre dažďovú vodu alebo pre vodu zo studne. Vysoká kvalita a priaznivá cena posúva tento výrobok medzi favoritov na trhu. Bio energy vklad AIFIR na ionizáciu vody a úpravu pH vody v cene. Kartónový predaj bez montáže.

Pripojenie reverznej osmózy k rozvodu vody je 1/2″, vnútorný rozvod osmózy je riešený 1/4″ hadičkami. Spodné filtre osmózy sa skladajú z nádrže, filtračnej vložky, hlavy filtra s 1/4″ vstupom / výstupom a dvoch tesniacich O – krúžkov, ktoré zaisťujú maximálnu úroveň nepriepustného tesnenia. Reverznú osmózu charakterizuje posilnený štrukturálny dizajn, je vyrobená z najpevnejších materiálov a svojou odolnosťou je vhodná pre všestranné využitie.

 

Balenie reverznej osmózy obsahuje:

 • 20 mikrónový sedimentačný filter
 • filter s aktívnym uhlím
 • 5 mikrónový sedimentačný filter
 • osmotickú membránu Aquafilter 75
 • In-line aktívny uhlík AICRO
 • In -line mineralizátor AIMRO
 • In-line AIFIR 2000 – úprava pH a ionizácia
 • barel na pitnú vodu
 • rýchlospojky typu John GUEST
 • diely a súčasti na pripojenie
 • UV lampa k reverznej osmóze – UWS1

 

Diely sú kompatibilné so širokou škálou štandardných 10″ sedimentačných, uhlíkových a špecializovaných filtračných vložiek bežne dostupných na trhu.

Ak máte potrebné nástroje a ste primerane zručný, môžete si reverznú osmózu namontovať a do budúcna servisovať sami. Tu je voľne dostupné video v službe YouTube, kde si môžete postup montáže pozrieť. No ak si na montáž sami netrúfate, radi Vám s montážou a servisom zariadenia pomôžeme.  Montáž a servis reverzných osmóz zabezpečujeme v rámci celej Slovenskej republiky, po dohode aj v Českej a Maďarskej republike.

Servis zabezpečujeme aj pre nami nemontované zariadenia, reverzné osmózy a filtračné systémy. Stačí nás telefonicky kontaktovať a o všetko sa odborne postaráme.

 

Poslanie spoločnosti AQUAFILTER EUROPE

Poslaním spoločnosti je zvyšovať životnú úroveň zákazníkov poskytovaním čistej a zdravej vody. Ponúkame najmodernejšie priemyselné riešenia pre filtráciu vody s materiálmi. Sú šetrné k životnému prostrediu a nákladovo efektívne na riešenie prakticky akýchkoľvek problémov s kontamináciou vody. Ponúkame produkty pre: mikrofiltráciu, ultrafiltráciu, nanofiltráciu a RO filtráciu.

 

 

 

Filter a všetky jeho časti boli vyrobené v Európskej Únii.

 

Hmotnosť 13 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte recenziu ako prvý “REVERZNÁ OSMÓZA 7-stupňová s UV lampou”

Napíšte čo chcete nájsť a potvrdte

Nákupný košík